دختری با چشمان سیاه شبق

به دنبال باکرگی

6 توصيه به بانوان براي برقراري يك رابطه جنسي بهتر با همسر

شايد صحبت كردن در مورد اين موضوع خيلي سخت و آزاردهنده باشد و از نظر شما پرداختن به آن امري غير ممكن . اما بهتر است حقيقت را فراموش نكنيد كه از آنجا كه اين موضوع نقش حياتي و پايه دركيفيت و بقاي زندگي زناشويي شما دارد ، پس بهتر است قبل از رسيدن به نقطه بحراني و نااميد كننده باديدي باز به اين مسئله نگاه كنيد و صادق باشيد . همه ما دوست داريم كه زندگي زناشويي ما با گذشت زمان رونق خود را حفظ كند و هر روز بيشتر از روز قبل صميمت و محبت همسر خود را شاهد و ناظر باشيم. اما اين به شرط آن است كه كمي درمورد روابط خود تجديد نظر كنيم و به كيفيت آن بيانديشيم . در ادامه بعضي از اشتباهات رايج بانوان در ارتباط زناشويي و نزديكي با همسرانشان پرداخته مي شود و راه حل و پيشنهاد مناسب ارائه مي شود . اميد است كه بعد از خواندن مقاله و با كمي تامل و همت شاهد تغيير و رضايت بزرگ در زندگي خود باشيد.

 

 

۱-    چرا شما پيشگام نمي شويد! چرا تصور مي كنيد كه شما در ارتباط و نزديكي با همسرانتان تنها نقش دوم و تابع را بايد بازي كنيد. چرا تصور مي كنيد كه اگر ميلي وجود دارد تنها بايد از طرف آنها بروز پيدا كند و شما  پاسخ دهيد. بسياري از مردان تصور مي كنند كه اين پيشگامي هميشگي از طرف آنها به اين معناست كه هميشه شما ميل كمتري در اين زمينه داريد. همين امر به مرور زمان ترديد آنها را براي نزديك شدن به شما بيشتر مي كند و متعاقب آن از دريافت بزرگترين هديه عشق محروم خواهيد شد. بهتر است اين مرتبه شما نيز محبت و اشتياق خود را با پيشگام شدن در اين زمينه نشان دهيد. هيچ گاه تصور نكنيد كه ممكن است ترد شويد و يا تقاضاي شما رد شود. مطمئن باشيد كه همسر شما به قدر كافي سورپريز و هيجان زده خواهد شد و بعلاوه خود شما تجربه اي جديد از اين رابطه را لمس خواهيد كرد كه بي ترديد جالب خواهد بود.

 

 

2-     در مورد ظاهر خود نگران نباشيد.  فكر كردن در مورد اينكه در طول فرآيند اميزش و نزديكي ممكن است چگونه به نظر برسيد سبب مي شود كه از درك و دريافت لذت آن محروم شويد.  به شما توصيه مي كنم كه هيچ گاه در اين لحظه هاي ناب و غير قابل بازگشت به چربي بد فرم شكم خود فكر نكنيد و يا بابت آرايش صورت خود نگراني به دل راه ندهيد.فقط روي فعاليت خود متمركز شويد و سعي كنيد لذت بايد و شايد را با تمام وجود دريافت كنيد. همسران شما دوست دارند كه در حين نزديكي شما خود را كاملا رها كنيد. داشتن اشتياق ، انرژي و علاقه و تفكر منعطف در اين رابطه براي مردان از هر چيز ديگري ارزشمندتر است.

 

 

3-    تصور نكنيد كه اميزش و نزديكي براي مردان امري ساده و سطحي و بي ثبات است. برعكس براي بسياري از مردان آميزش و نزديكي فعاليت بسيار مهمي به حساب مي آيد، پس ارزش آن را از نظر مردان كم تصور نكنيد. در حقيقت بيش از 50 % زنان و 52% از مردان بعد از يك مرتبه نزديكي و تجربه كردن آن به فكر دوام و بقاي ارتباط خود خواهند بود. پس مطمئن باشيد كه مردان نيز افرادي رمانتيك خواهند بود. بهتر است تا اينجا دو اشتباه بسيار رايج را مرور كنيم. اينكه مردان اصلا رمانتيك نيستند و اين كه زنان هيچ علاقه اي به آميزش و نزديكي ندارند.

 

 

4-     تصور نكنيد كه هميشه مردان آماده  و مشتاق آميزش هستند. مطمئنا بسياري از پسران نوجوان در هر زمان آماده و مشتاق آميزش هستند ولي مردان نه.فشار ناشي از مسائل زندگي نظير كار ، خانواده و هزينه ها سبب مي شود كه ميل و اشتياق آنها در كل كاهش يابد. شايد اين موضوع از نظر زنان باور نكردني باشد و اين عدم علاقه گه گاه به آميزش را امري مختص خود مي دانند و اين اشتباه است. مشكل بزرگ در اين رابطه زماني اهميت مي يابد كه زنان تصور مي كنند عدم حوصله از جانب آنها براي آميزش موقتي است و ربطي به علاقه آنها به مردانشان ندارد و آنها همچنان مردان خود را دوست دارند ولي اگر مردي در اين رابطه اظهار بي حوصلگي كند سريعا تعبير به عدم علاقه وي مي كنيم. اينكه ديگر ما را دوست ندارد . در حاليكه او فقط در حال حاضر علاقه و حوصله اي براي آميزش و نزديكي ندارد .

 

 

5-     چرا همسرانتان را راهنمايي نمي كنيد. بهتر است بدون رودربايستي و كاملا صريح در مورد آنچه كه در اين رابطه دوست داريد و يا نه صحبت كنيد. اين بهترين راهي است كه مي توانيم به لذت و رضايت شايد و بايد دست يابيم .هيچ مردي نمي تواند بدون راهنمايي همسر خود رضايت او را در اين رابطه جلب كند.اجازه دهيد كه او بداند شما به چه چيز علاقه داريد.مردان خيلي دوست دارند كه رضايت شما را شاهد باشند.

 

 

6-     اگر به شما پيشنهاد تازه اي مي دهند ناراحت نشويد. بعد از مدتي كه از ارتباط زن و مرد مي گذرد اين امري طبيعي است كه براي ايجاد تنوع امري تازه پيشنهاد شود. اين كه مردان مايل به انجام كاري جديد هستند و يا تجربه اي تازه به اين معنا نيست كه آنها از شما  و زندگي خود ديگر راضي نيستند. هرگز اين پيشنهاد جديد را به خود ربط ندهيد. در ثاني شما مجبور نيستيد كه هر آنچه كه همسرتان پيشنهاد مي كند بپذيريد. اگر اين پيشنهاد تازه براي شما غير معقول و غير جالب و ناراحت كننده به نظر رسيد خيلي راحت و صريح بگوييد و او را متقاعد كنيد.البته بهتر است كاملا صميمانه و از روي محبت احساس خود را بيان كنيد. و اگر اين امر تازه تنها به دليل تازگي براي شما چندان سهل نيست بيش از اندازه خود را درگير آن نكنيد. اجازه دهيد بداند كه شما به زمان بيشتري نياز داريد. 

 

 

 

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و نهم تیر ۱۳۸۹ساعت 20:23  توسط کتایون  | 

فواید بغل کردن

بغل کردن مطمئناً احساس خیلی خوبی به شما می بخشد و شواهد نشان می دهد تاثیرات بسیار خوبی هم بر سلامتی ما دارد. در تحقیقی که در دانشگاه کارولینای شمالی انجام گرفت، محققان دریافتند که بغل کردن هورمون "اکسیتوسین" را افزایش داده و خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش می دهد.

درواقع، وقتی زوجین 20 ثانیه همدیگر را بغل می کنند، سطح اکسیتوسین در بدنشان که طی تولد بچه و شیردهی آزاد می شود، بالا می رود. افرادیکه در روابط عاشقانه هستند، بیشترین افزایش اکسیتوسین را دارند.

ضمناً سطح هورمون استرس، کورتیزول، هم در خانم ها همراه با فشارخون پایین آمد. دکتر کارن گورون یکی از محققین این تحقیق می گوید، "هرچه حمایت عاطفی بیشتر باشد، این افزایش میزان اکسیتوسین نیز نیز هم در مرد و هم در زن بیشتر خواهد شد. اما اهمیت اکسیتوسین و اثرات محافظت کننده آن دربرابر بیماریهای قلبی، میتواند برای خانم ها بیشتر باشد."

دکتر کارمین گریفیت، سخنگوی بنیاد قلب بریتانیا، می گوید، "دانشمندان علاقه زیادی به این مسئله نشان می دهند که احساسات مثبت می تواند برای سلامتی مفید باشد. این تحقیق نشان میدهد که ساپرت عاطفی، مثلاً به شکل در آغوش کشیدن های عاشقانه می تواند تاثیرات مثبتی بر سلامت قلب داشته باشد. "

در واقع، در یک تحقیق دیگر که آنهم توسط دکتر گورون انجام شد، به اثبات رسید که بغل کردن و گرفتن دستها، تاثیرات استرس را کاهش می دهد. از دو گروه زوج خواستند که درمورد یک موضوع ناراحت کننده با هم صحبت کنند، اما یک گروه از قبل دست های همدیگر را در دست گرفته بودند و همدیگر را بغل کرده بودند درحالیکه گروه دیگر اینکار را انجام نداده بودند. در این تحقیق مشخص شد که:

- افزایش فشارخون در گروهی که هیچ تماسی با هم نداشتند درمقایسه با گروهی که همدیگر را در آغوش گرفته بودند، بیشتر بود.

- ضربان قلب در گروهی که تماسی نداشتند 10 ضربه در دقیقه بود درحالیکه برای گروه دیگر این مقدار 5 ضربه در دقیقه بود.

دکتر گورون پیشنهاد می کند که تماس های گرم و در آغوش کشیدن و گرفتن دست ها قبل از شروع یک روز سخت می تواند شما را در طول روز محافظت کند.

انسانها موجوداتی اجتماعی هستند، همانطور که در تحقیقات مختلف ثابت شده است که آنهایی که در زندگی دوستانی برای خود دارند، و همچنین آنها که ازدواج کرده اند، سالمتر هستند.

ما به ارتباطات اجتماعی احتیاج داریم و این ارتباطات شامل لمس کردن، حتی فراتر از ظرفیت یک زوج است. مثلاً این واقعیت که نوزادان از تماس های پوستی مستقیم با مادرشان فایده می برند و رشد بهتری خواهند داشت را در نظر بگیرید.

مثالی که گفته شد یک تحقیق کره ای بود که روی نوزادان پرورشگاهی انجام شد. آندسته از نوزادان که 5 روز در هفته و به مدت 4 هفته، 15 دقیقه بیشتر صدای زنانه شنیدند، ماساژ و ارتباط چشمی مستقیم داشتند، بعد از گذشت چهار هفته و در سن 6 ماهگی، وزن و قد بیشتری اضافه کردند و شکل گیری سرشان نیز بهتر بود تا آنهایی که این تحریک اضافی را نداشتند.

شواهد نشان داده است که تماس درمانی استرس و درد را در بزرگسالان کاهش می دهد و نشانه های بیماری آلزایمر مثل بیقراری، آواگری، قدم زدن های عصبی و از این قبیل را نیز کاهش می دهد.

 

وقتش رسیده بیشتر بقیه را بغل کنید

تحقیقات نشان می دهد که زوج های امریکایی چندان تمایلی به آغوش کشیدن در مجامع عمومی را ندارند. طبق تحقیقات زوج های پاریسی سه مرتبه بیشتر از زوج های امریکایی وقتشان را به بغل کردن هم میگذرانند.

بغل کردن در روابط زناشویی فوایدی دارد که احتمالاً هیچوقت فکرش را هم نمی کردید. بغل کردن...

- احساس خوبی به شما می دهد.

- حس تنهایی را از بین می برد.

- بر ترس غلبه می کند.

- دریچه احساساتتان را باز می کند.

- اعتماد به نفس را بالا می برد.

- حس نوع دوستی شما را تقویت می کند.

- روند پیر شدن را کندتر می کند.

- اشتها را فرو می نشاند.

- استرس و فشارهای عصبی را کاهش می دهد.

- با بیخوابی مبارزه می کند.

- عضلات بازوها و شانه ها را شکل می دهد.

- اگر قدتان کوتاه باشد، یک نوع تمرین کششی به حساب می آید.

- یک جایگزین عالی برای بی بند و باری است.

- یک جایگزین سالم و مطمئن برای مصرف الکل و دخانیات است.

- وجود فیزیکی شما را تایید می کند.

- دموکراتیک است (هر کس حق در آغوش کشیده شدن دارد).

 

 

فواید بیشتر بغل کردن

- از نظر اکولوژیکی خوب است (محیط را خراب نمی کند)

- برای صرفه جویی در انرژی بسیار خوب است (گرما را حفظ می کند)

- قابل حمل است.

- به هیچ ابزار خاصی نیاز ندارد.

- هیچ محل خاصی نمی طلبد (یک محل خوب برای بغل کردن هرجایی می تواند باشد)

- روزهای شاد را شادتر می کند.

- فضاهای خالی زندگی را پر میکند.

- حتی بعد از جدا شدن از آغوش، باز هم فایده می رساند.

 

 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و ششم تیر ۱۳۸۹ساعت 23:44  توسط کتایون  | 

امروز نتونستم باهات حرف بزنم چون سرت شلوغ بودو خیلی کار داشتی و من به امید فردا هستم...

 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم تیر ۱۳۸۹ساعت 22:3  توسط کتایون  | 

معاشقه چیست؟ (آموزش)

 

بوسیدن :

امروزه از نظر علم روانشناسی اثبات شده که بوسیدن لبها تاثیر مثبت زیادی در افراد دارد این

به علت رشته های عصبی موجود در پشت لبها میباشد بوسیدن هم روشهای خاص خود را

دارد.

 

لب:

لب گرفتن لب دادن هم روشهای زیادی دارد گاز گرفتن لب البته با فشار کم حس خوبی را

منتقل می کند وارد کردن و مکیدن لبهای نیز در جای خود تاثیر زیادی دارد در اروپا گروههای

همجنس باز LESBIAN or GAY نوع دیگری از لب گرفتن را باب کردن در این نوع لب گرفتن که از

زبان استفاده می شود مالیدن زبانهای یکدیگر به هم به صورت بیرونی و وارد کردن زبان به

درون دهان دقت کنید این عمل با لب گرفتن تفاوت دارد و شاید نامزد شما این رفتار شما را

نپذیرد این نوع برخورد معاشقه نیست فقط خواستم توضیحی داده باشم .

 

نوازش:

بازی کردن با موهای زنان آرامش خوبی به آنها می دهد قرار گیری سر آنها روی سینه شما

نیز بهترین حالت برای نوازش کردن موهای آنها میباشد مردان نیز از بازی کردن با دستانشان

لذت میبرند به آرامی اینو در نظر داشته باشید در معاشقه سعی در تحریک کردن یکدیگر

نداشته باشید فقط به احساسات دوست داشتن میان خود و عشقتان فکر کنید زیاد از حد هم

پیشروی نکنید کلا ایرانی ها همه چیزو خراب می کنند و در روابط خود حد تعادل ندارند یا کمه

یا زیاد اکثر مشکلات هم از همین افراط و تفریط بوجود میاد هر رفتاری جا و مکان خاص خود را

دارد اینو تو گوشتون فرو کنید فرق نمی کنه چه مرد چه زن چه پسر و چه دختر !

 

 

3 نکته کوتاه ولی کاملاً مهم در امور جنسی

 

نکته یک... یکی از مواردی که خانمها باید رعایت کنند این است که بدانند چه چیزهایی

همسرشان را تحریک می کند. آنها را شناسایی و در زمان لازم از آن استفاده کنند.مثلاً اگر

مردی همسرش را در حالی جذاب میبیند که یک سنجاق سینه به لباسش آویزان باشد دیگر

لازم نیست زن هی فرت و فورت از سنجاق سینه استفاده کند و اثر آن را از بین ببرد.این از

زمان استفاده….

اما خانمها حتماً سعی کنید عوامل تحریک همسرتان را بشناسید.نسبت به رنگها حساس

باشید.مثلاً بدانید که لباس خواب شما چه طرحی و چه رنگی باید باشد تا همسرتان را تحریک

کند.حتماً ازش بخواهید که برایتان تشریح کند که جه طرح و رنگی دوست دارد.حتی اجازه

بدهید که او برایتان خرید لباس را انجام دهد.یا مثلاً بدانید که جوراب شما در شوهرتان چه

تاثیری دارد…پاهای شما در تحریک همسر واقعاً موثرند.شاید حتی وی پاهای برهنه دوست

داشته باشد.تمام این موارد ریز را شناسایی کنید و از آن استفاده کنید.اینها چیزهای کوچکی

هستند که تاثیرات بزرگی دارند.گردنبند، رنگ تل سر، گوشواره ، دستمال گردن و تمام زیور

آلات شما میتوانند عامل کشش همسرتان بشوند.مرد شما هیچوقت اینها را برایتان شرح

نخواهد داد بلکه شما باید تمامی آن را شناسایی کنید و از آن برای تحریک همسرتان استفاده

کنید..

 

نکته دوم… یکی دیگر از موارد کوچک ولی مهم در هنگام آمیزش جنسی میباشد.زنها و

مردانی که نمی خواهند صاحب فرزند شوند و سعی میکنند از شیوه جلوگیری طبیعی

استفاده کنند یعنی قبل از زمان انزال مرد دست از رابطه بکشند تا جرثومه های اسپرم به

جهاز تناسلی زن نرسد، همواره یک نوع ترس را در خود مبحوس میکنند.آنها رابطه جنسی را با

یک وحشت پنهان آغاز میکنند و شدیداً باعث تشنج میگردند.عموماً زنها بدلیل دیرتر به اورگاسم

رسیدن قبل از تحصیل لذت، مرد خود را از دست میدهند!!!چون مرد در طول رابطه مدام در

فکر زمان و کنترل انزال خویش بوده و نمی تواند حواسش را کاملاً معطوف به زن کند و اکثراً

قبل از ارضای کامل زن از وی کناره گرفته و سبب نارضایتی زن میشوند.زنها معمولاً چیزی

نمی گویند ولی این امر به روان آنها صدمه میزند و تلافی آن را جای دیگر سر مرد در می

آورند.زیرا زنی که از نظر جنسی از مرد خود راضی نباشد هرگز وی را نخواهد بخشید!!!من

توصیه میکنم حتماً از وسایل ضد حاملگی استفاده کنید تا بتوانید این اضطراب را از بین ببرید…

 

 

نکته سوم… مورد دیگر اینکه زنها و مردها همیشه نگران آن هستند این است که فکر

میکنند بدلیل افزایش سن و کهولت جذابیت خود را از دست داده اند ، و دلیل کم شدن توجه

همسرشان و دلسردی وی این مورد میباشد!!..واقعیت این است که علت آن بی اعتنایی به

عوامل در جاذبه جنسی میباشد…. زن و شوهری که از امور جنسی به عنوان یک عادت

استفاده میکنند نباید انتظار آینده ای پر هیجان داشته باشند.. تعویض زمانهای آمیزش ، تغییر

حالتهای آمیزش ، تغییر مکانهای آمیزش و عوامل دیگر چیزهایی هستند که من نمی دانم چرا

توسط زوجین فراموش میشوند.در اختیار داشتن یک عامل همواره باعث فراموشی این مورد

میگردد که ما باید آن مورد را حفظ هم بکنیم!!…توجه نمیشود که هر قدر سن بالاتر رود فهم

نیز بیشتر میشود و در نتیجه انتظار بیشتری طلب میشود..باید به تنوع در امور جنسی توجه

کرد زیرا که زن و مرد جا افتاده دیگر یک کودک ناشی نیست که به یک رابطه ساده ارضا روحی

شود..توجه نمیشود که یک زن سی ساله یا یک مرد سی و پنج ساله انسانهایی هستند که از

رابطه جنسی یک لذت کامل می خواهند نه مثل نوجوانان یک هیجان ساده!!!!…بدانید در

صورت افزایش عمر شما وظیفه شما در قبال همسرتان بیشتر شده و او خواستار لذت

بیشتریست چون او عاقل و کاملاً بالغ شده و نیازهای خود را بهتر میشناسد.پس همواره

سعی کنید که در امور جنسی توان خود را حفظ کنید…زیرا که زن و شوهری که از نظر

جنسی دیگر قادر به خاموش کردن عطش روحی هم نباشند قطعاً زندگی جذابی نخواهند

داشت.

 

                         

 

 

+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم تیر ۱۳۸۹ساعت 21:26  توسط کتایون  | 

بالاخره جواب دادی٬خیلی متاسفم که فک می کردم داری خوش گذرونی می کنی اما تو تا

دیر وقت داشتی کار می کردی اینو اصلا ً یادم نبود! دیگه نمیخوام بچه بازی در بیارم.متاسفم

که پشت تلفن باهات سرد حرف زدم اما تو مثل همیشه صدای قشنگت گرم بود.

 

 

خیلی دوست دارم عزیز دلم.خیلی.خیلی بیشتر از اونی که فکرشو بکنی

 

 

+ نوشته شده در  شنبه نوزدهم تیر ۱۳۸۹ساعت 20:1  توسط کتایون  | 

شب زفاف

 

شب زَِفاف اصطلاحی است که یا به اولین شب پس از ازدواج (به ویژه در صورتی که آن شب،

عروس و داماد با یکدیگر هم‌بستر شوند) و یا نخستین تجربه آمیزش جنسی واژنی گفته

می‌شود.

 

 

پیرامون واژه

معنای واژهٔ «شب» که روشن است و واژهٔ «زفاف» به معنای هدیه دادن می‌باشد. اصطلاحاً

شب زفاف به شبی می‌گویند که عروس را به خانهٔ شوهر می‌برند. لغتنامهٔ دهخدا در سرواژهٔ

«زفاف» چنین آورده‌است:

عروس به خانه شوهر فرستادن. (تاج المصادر بیهقی) (دهار). فرستادن عروس

به خانه شوهر و عروس و داماد را همبستر کردن. (غیاث اللغات) (آنندراج). زف.

(منتهی الارب) (ناظم الاطباء) (اقرب الموارد). عروس را بخانه شوهر فرستادن.

(فرهنگ فارسی معین)

 

در عربی آن را «لیلةالزفاف» می‌خوانند و در انگلیسی "Wedlock" برابر این واژه می‌باشد.

شکل انگلیسی این واژه به قرن ۱۳ میلادی باز می‌گردد، که در انگلیسی میانه به شکل

wedlok و در انگلیسی قدیم به شکل wedlāc بوده‌است.

منظور از «جشن زفاف» همان جشن عروسی است، چنانکه در لغتنامهٔ دهخدا در سرواژهٔ

«جشن زفاف» آمده‌است:

جشن عروسی. جشن زناشوئی. جشن ازدواج. جشنی که برای زفاف و

زناشوئی بر پا می‌کنند. جشنی که در شب عروسی بر پا می‌کنند. مجلس سور و

شادمانی که برای زناشوئی ترتیب می‌دهند.

«عقد زفاف» نیز واژهٔ دیگری از مشتقات زفاف است که به معنای «نکاح» می‌باشد. زفاف

همچنین در معنی «درخشیدن» نیز آمده‌است.

 

آداب شب زفاف در ایران

با ورود عروس و داماد به اتاق حجله، شب زفاف رسما آغاز می‌شود. از قرن سیزدهم و تا

پنجاه سال گذشته در تهران و بسیاری از شهرهای ایران، رسم بر این بود که عروس و داماد تا

سه روز، دراتاق تنها باشند و فقط برای حوائج ضروری از اتاق خارج شوند. ازاله پرده بکارت

عروس توسط داماد در این شب اتفاق می‌افتاد. در گذشته اگر داماد نمی‌توانست در این شب

موفق به رفع پرده بکارت دختر شود، اقوام عروس و حتی خود داماد، اصطلاحا او را پشت در

مانده می‌خواندند و سرزنشش می‌کردند. در شکل سنتی این رسم، یکی از کسان عروس،

موظف بود در شب زفاف نزدیک حجله بماند و پس از نزدیکی مدرک بکارت که دستمالی خونی

بود را جمع آوری و به برخی زنان، همچون مادر داماد نشان دهد.

به طور کلی پزشکان توصیه می‌کنند در هفته‌های اول ازدواج برای آمیزش جنسی پافشاری

نشود، مگر آن که ابراز تمایل عروس وجود داشته باشد. به ویژه در شب اول ازدواج که هر دو

خسته و پر استرس هستند اجباری به این کار نیست. همچنین توصیه می‌شود کسی پشت

در اتاق عروس و داماد نرود.

 

 

کنده‌کاری روی چوب مربوط به قرن ۱۵ میلادی از آلمان، که مراسم شب زفاف را با تبریک اسقف در بستر عروس و داماد (Reymont و Melusina) نشان می‌دهد.

      پرونده:Brauysegen im Bett.gif

 

 

شب زفاف در خاطره تمامی زوجهای جوان یک شب خاطره انگیز است. کلیه کسانی که این

شب را تجربه کرده اند، بی شک تا آخر عمر آن را فراموش نخواهند کرد.

 

دو نوع درد در هنگام اولین تجربه جنسی قابل درک است :

۱- درد به علت پارگی پرده بکارت .

این درد همانطور که در بالا ذکر شد به علت ایجاد یک زخم سطحی در داخل واژن است . که

اینگونه زخمها معمولا دردناک تر از سایر زخمها میباشند . برای کنترل یا کاهش درد ، بهترین

کار ایجاد معاشقه طولانی است .

این کار سبب میشود تا دختر به مرحله ارگاسم یا نزدیک آن برسد . رسیدن به ارگاسم ، آستانه

درد را بالا میبرد و باعث میشود که درد یاخیلی کم شود یا قابل تحمل گردد . به عنوان مثال در

زمان ارگاسم اگر شخص گاز گرفته شود درد را احساس نمیکند یا درد بسیار جزئی خواهد

بود .

۲- درد به علت دخول

این درد دقیقا درد به علت کشش دیواره واژن میباشد . شما وقتی بادکنکی را برای اولین بار

باد میکنید ، زور بیشتری بکار میبرید تا بتوانید دیواره های بادکنک را از هم باز کنید . این حالت

دقیقا دز واژن هم ایجاد میشود . واژن برای اولین بار میخواهد باز شود . پس درد زیادی را حس

میکند . برای کنترل این درد دقیقا مثل بالا باید معاشقه طولانی داشت . تا هم واژن لیز شود و

هم آستانه درد افزایش یابد . برای این منظور میشود از ژل لوبریکانت استفاده نمود.

در کل برای آمیزش بهتر و کم درد در اولین تجربه باید نکات زیر را توجه نمود :

۱- معاشقه طولانی تا رسیدن به مرحله ارگاسم

۲- استفاده از ژل لوبریکانت

۳- بهتر است دختر لبه تخت دراز بکشد . جوری که پاهای وی کاملا روی زمین قرار بگیرد . در

این صورت کمترین درد و فشار به دختر وارد میشود.

۴- دختر را باید قبل از نزدیکی از نظر روحی آماده کرد

۵- درصورت داشتن درد شدید از ادامه نزدیکی خودداری کنید.

پارگی پرده بکارت معمولا دارای خونریزی کم است . البته این قضیه به جثه زن و سن دختر

دارد. در بعضی از موارد پرده دختر با نزدیکی پاره نمی شود . در این حالت حتما باید با جراح

زنان مشورت نمود تا وی به روش جراحی پرده را باز نماید. تا ۳ روز پس از نزدیکی خونریزی

بسیار جزئی ، طبیعی است و نباید نگران بود.

 

                  

 

 

+ نوشته شده در  شنبه نوزدهم تیر ۱۳۸۹ساعت 13:3  توسط کتایون  | 

لمس تن تو

 

عاشق این شعر شاملو هستم:

 

لمس تن تو ، شهوت است و گناه

حتی اگر خدا عقدمان را ببندد

داغی لبت ، جهنم من است

حتی اگر فرشتگان سرود نیکبختی بخوانند

هم اغوشی با تو ، هم خوابگی چرک الودی ست

حتی اگر خانه خدا خوابگاهمان باشد

فرزندمان ، حرام نطفه ترین کودک زمین است

حتی اگر تو مریم باشی و من روح القدس

خاتون من !

حتی اگر هزار سال عاشق تو باشم ،

یک بوسه

ـ یک نگاه حتی ـ، حرامم باد

اگر تو عاشق من نباشی ./

 

                                

 

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه هفدهم تیر ۱۳۸۹ساعت 12:51  توسط کتایون  | 

جاي خالي...

 

هر شب حضورت را در کلبه ي خیال خویش می آورم

 

وجودت را با تمام هستی باقیمانده در نهانخانه ي قلبم نهان می کنم

 

چشم هایم را باز نمی کنم

 

تا شاید بتوانم تصویرت را بر روی پلک های بسته ام حک کنم

 

اما باز هم جای تو خالی است...

 

 

 

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه شانزدهم تیر ۱۳۸۹ساعت 13:31  توسط کتایون  | 

آیا پرده بکارت مهم است؟

 

پرده بکارت یا Hymen در انگلیسی کلمه ای است که در یونان باستان ریشه دارد و از "Hymenaios خدای ازدواج گرفته شده است. در انگلیسی مجازاً به آن cherry هم می گویند (گیلاس) و اصطلاح "popping one's cherry" به معنی بکارت دختری را برداشت بکار می رود.

پرده بکارت هنوز در کشورهای شرقی و یا کشورهایی با فرهنگ سنتی چیز مهمی محسوب می شود و داشتن آن برای دختران تا سن مثلا 18 سالگی لازم است. در ایران خودمان هنوز در بعضی شهرستان ها و عشیره ها بر سر این قضیه سرها می برند و دخترها هستند که به خاطر از دست دادن پرده بکارت پیش از ازدواج رسمی از ترس پدر یا برادر خودشان را می کشند. دختران ایرانی تا سالها تمایلات جنسی خود را سرکوب یا محدود می کنند فقط برای اینکه در ازدواج اول برای مردان جامعه ما «مهم» است که با یک باکره به حجله شب زفاف پا بگذارند. حتی دخترهایی که خطر می کنند و رابطه جنسی پیش از ازدواج را تجربه می کنند بسیار مواظب هستند که این پرده ظریف آسیب نبیند و آینده شان خراب نشود. در ایران از بچگی به دختر می گویند زیاد پاهایت را باز نکن یا از بلندی نپر و زیاد ورجه ورجه نکن چون تو دختر هستی. کنجکاوی های دختران برای فهمیدن علت این همه مراقبت بدون پاسخ باقی می ماند تا سالهای بلوغ. در سالهای بلوغ هم هیچ منبع مناسبی برای آموزش مباحث ج.ن.س.ی برای دختران وجود ندارد. مدرسه که هیچ، پدر و مادر ها هم که حرفی نمی زنند و می ماند دوستان و همکلاسی های دبیرستان. در سالهای اخیر به برکت اینترنت کمی این کمبود جبران شده و می توان کم و بیش اطلاعاتی کسب کرد.
در خاطرات خارجی هایی که در شهرهای ایران خانم بازی کرده اند می خواندم که چند تا از دختران حاضر به س.ک.س از جلو نشده اند به خاطر اینکه می خواسته اند پرده شان سالم بماند. همه ما ماجراهایی از دوختن پرده هم شنیده ایم و حتی قیمت این کار را هم می دانیم. وقتی خواستگار خوبی پیدا می شود که باکره بودن دختر برایش مهم است، دختر به هر دری می زند و پولی جور می کند و پرده اش را می دوزد. داماد هم خوشحال خواهد بود که اولین نفری است که به فتح «قلعه» نایل شده.
حال سوال من این است که سنتهای غلط تا کی باید ادامه پیدا کنند؟ آیا واقعاً یک پرده گوشت این همه مهم است که زندگی آینده دختران مان را به آن وابسته کنیم؟ آیا در جوامعی که رشد آگاهی ج.ن.س.ی نوجوانان سیر طبیعی دارد و به موقع تمایلاتشان پاسخ داده می شود ازدواج موفق نداریم؟ آیا همه غربی ها به خاطر روابط پیش از ازدواج ایدز دارند؟
راستش را بخواهید این است که سنتهای غلط به شدت در جامعه و فرهنگ ما ریشه دوانده اند و تا بیایم یک خورده از آنها را عوض کنیم نسل ها می گذرد. من در این قضیه خودخواهی مردانه و دیرپایی فرهنگ مردسالارانه در ایران را هم می بینم. باید ببینیم اگر فیزیولوژی آقایان هم چنین چیزی داشت چقدر به آن تن می دادند. مثلاً اگر شومبول آقایان هم کنتور داشت آیا باز هم به این راحتی تا پیش از ازدواج هر کار دلشان خواست می کردند و بعد برای ازدواج دنبال یک دختر طیب و طاهر و دست نخورده می گشتند یا نه.
مخالفین این گونه بحثها معمولاً سریع پیکان را به سمت گوینده یا نویسنده می گیرند و می پرسند خود شما غیرت ندارید؟ خودتان حاضرید خواهرتان باکره نباشد؟ اینگونه موضعگیری ها بیشتر برای فرار از گفتگوی منطقی است تا یافتن پاسخ. لطفاً قضیه را شخصی نکنید. داریم از یک پدیده مهم در فرهنگ مان صحبت می کنیم.
من این مخالفین را اگر مذهبی هستند به تاریخ صدر اسلام ارجاع می دهم. نگاه کنید و ببینید ازدواج کردن در آن زمان چقدر راحت بوده و اصلاً قضیه بکارت با این شدت و حدت که در زمان ما جریان دارد وجود نداشته.
یک سوال دیگر، اگر قرار باشد نسل های بعدی هم همان اشتباهات نسل های گذشته را داشته باشند، پس ما کی به جلو حرکت کنیم؟ فرهنگ ما کی باید پوست بیندازد؟

 

 

انواع پرده‌های بکارت

 

انواع پرده بکارت

 

پرده‌های بکارت شکلهای گوناگونی دارند که اصلی ترین آنها بدین قرارند:

  • حلقوی (قابل اتساع و غیر قابل اتساع)- در این نوع، پرده بکارت به شکل حلقه‌ای پیرامون ورودی مهبل را پوشانده‌است. پرده حلقوی قابل اتساع با آمیزش جنسی پاره نمی‌شود.
  • مثلثی - شایع‌ترین نوع
  • مُشَبَک - در این حالت پرده بکارت سراسر مدخل مهبل را پوشانده ولی دارای چندین روزنه‌است.
  • بدون منفذ
  • عدم وجود پرده به طور طبیعی
  • دندانه‌دار
  • پرده بسیار محکم


 

بکارت در فرهنگ عامه

نام پردهٔ بکارت از تصور نادرستی سرچشمه می‌گیرد که وجود آن را نشان نبود رابطهٔ جنسی می‌داند. این باوری نادرست است، زیرا برخی بدون آن متولد می‌شوند و به ویژه در مورد پرده حلقوی قابل اتساع، هم با وجود دخول جنسی پوسته کماکان حفظ می‌شود. با این وجود در برخی کشورها، از جمله در ایران و تعدادی از کشورهای اسلامی، به این پرده به قدری اهمیت داده می‌شود که عده‌ای با عمل جراحی پوستهٔ پرده را شبیه‌سازی می‌کنند. لازم به ذکر است که پرده بکارت ممکن است در موقعیت استاندارد از نظر عمق نباشد و حتی گاهی اوقات با دخول جنسی پس از مدتها نیز پاره نشود که خود نیاز به جراحی کوچک جهت برداشتن آن دارد.

 

+ نوشته شده در  سه شنبه پانزدهم تیر ۱۳۸۹ساعت 21:8  توسط کتایون  | 

مرگ

 

لب بر لبم گذار که جان آیدم بلب

 

از لعل روح بخش تو درمانم آرزوست

 

شب لبان داغ خویش دیدم بر لبان تو

 

که می خواستم در آغوشت بمیرم

 

می خواهم در آغوشت بگیرم کنار

 

چشمه ی نوشت بمیرم برای چشم

 

+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم تیر ۱۳۸۹ساعت 23:6  توسط کتایون  | 

جرم......................

 

جرم من این بود:

 

عشق ممنوع!

 

برهنگی ممنوع!

 

هم آغوشی ممنوع!

 

آه نترس!

 

از پشت قفس ها هم میتوانیم

 

یکدیگر را لمس کنیم...

 

 

+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم تیر ۱۳۸۹ساعت 14:0  توسط کتایون  | 

ترمیم بکارت: روسپیان باکره و روسپیان شب زفاف

دختر که زمانی با قلبی زلال، آسمانی و معصوم به پسر دل می بندد و به اميد جاودانه شدن، به او عشق می ورزد، اکنون با سپردن آن عشق به گوشه ای از خانه قلب خود، بعد از ساليان دراز با مردی ديگر ازدواج می کند. او بر اين باور است که مرد يا از پرده بکارت سر در نمی آورد يا متوجه کنار رفتن اين پرده نخواهد شد. چه خيال خامی!مرد بسيار خوب می داند که صاحب چه چيزی شده است. کالايی را که خريده است، خوب می شناسد و اگر نقصی داشته باشد، بايد آن را پس دهد. کاری که مهندس تحصيل کرده در فرانسه با دختری که در شب اول ازدواج متوجه باکره نبودن او شد، کرد.

اين داستان هر شب تکرار می شود و در هر گوشه ای از جهان، خود را به شکلی نشان می دهد. اما مضمون يکی است. شايد در کشوری ديگر اين دختر جان خود را از دست می داد، چرا اين که پرده بکارت غنيمتی است که اگر ناقص باشد، ديگر ارزش کالا به طور کامل از بين رفته است. ديگر نيازی به آن کالا نيست. کالا خراب شده، يا بايد به دور افکنده شود و يا نابود گردد. فکر می کنيد چرا واژه “خراب” نه تنها به زنان تن فروش، بلکه به دخترانی که احتمالا با دوست پسرهای خود رابطه جنسی داشته اند، اطلاق می شود؟از زمانی که گرايش به مالکيت به وجود آمد، جنس قوی هر آن چه را که در اختيار داشت و می توانست به زور بازو صاحب شود، به مالکيت خود درآورد. زن نيز به مثابه جنس ضعيف در زمره املاک مرد شمرده شد. زن، جنسی برای توليد، مانند مالکيت بر زمين برای توليد، مانند مالکيت بر حيوانات برای توليد.

بنابراين مرد می بايست کالای خود را اختصاصی کند و هم چنان که دور زمين حصار می کشيد تا بيگانه به آن تجاوز نکند، هم چنان که از حيوانات خود در طويله های دربسته نگاهداری می کرد و در بيرون از طويله بر آنان نگهبانی می داد، حفاظت از زن و زنانی را نيز که به مالکيت و انحصار خود در می آورد، به عهده گرفت.

از آن جا که مرد، زن را کالای خود به حساب می آورد و صاحب آن به شمار می رود، در نتيجه استفاده از او را، از بدن او، قدرت و توانايیهای او و تمام وجود او را انحصاری کرد. به اين دليل است که مرد می تواند قبل از ازدواج با هر کس رابطه جنسی داشته باشد و اين امر در هيچ جامعه ای منفی نيست. مرد بايد تجربه کند و مشکلی به حساب نمی آيد. اما جسم زن متعلق به مرد است. بنابراين رابطه جنسی قبل از ازدواج تابو به حساب آمد. مرد می بايست از اين کالای خود به خوبی نگاه داری به عمل آورد.ابتدا پدر و مادر، دختر را در حفاظ خود نگاه می دارند و سپس به مرد می سپارند و يا به شکل دقيق تر، او را می فروشند. هر دختر قيمتی دارد و گران بها است و مرد او را به خود منحصر کرده و توسط بدن او به توليد مثل مشغول می شود. از بدن و رحم او برای حفظ و بقای نسل خود بهره می جويد، استفاده از بدن او را انحصاری می کند تا مطمئن باشد که فرزندی که به دنيا می آيد، توليد خود او است.

هم اکنون وضعيتی دوگانه در ايران وجود دارد. از طرفی دختران بسيار راحت تر از گذشته با پسران دوست شده و رابطه مشترک را تجربه می کنند، از طرف ديگر تابوی پرده بکارت هم چنان بر جامعه حکومت می کند و در نتيجه بسياری به دليل عدم داشتن توان کافی برای شکستن اين تابو، مجبور می شوند قبل از ازدواج به يک جراح مورد اعتماد مراجعه کنند و تمام زندگی آينده خود را بر مبنای يک دروغ بنا کنند.يکی از بحثهايی که هم اکنون بعد از ماجرای رأی دادگاه فرانسوی به نفع آقای مهندس تحصيل کرده، به علت باکره نبودن دختر در گرفته است، اين است که چرا چنين موضوعی به بيرون درز کرده و بر سر آن هياهو سرگرفته شده است. اين وضعيت بر روح و روان اين دختر تأثير سوء گذاشته و نبايد مطرح شود.
 
                                           
 
 

در ادامه این مقاله مسئله ترمیم بکارت رو اینجا فقط از جنبه پزشکی بررسی میکنیم و از لحاظ اخلاقی یا مذهبی کاری به اون نداریم ( چون اون مقوله دیگری هست )
این عمل نه تنها در ایران بلکه در خیلی از کشورهای اروپائی و امریکا انجام میشه . هرچند بیشترین مشتریان ان از زنان اسیائی هستند .
-   متقاضیان این عمل از سنسن 14 ساله تا 48 ساله دیده شده
-   مراجعان از دختران مانتوئی گرفته تا زنان چادر و مقنعه ائی هستن
-   از خانوادهای ازادتر گرفته تا خانواده هائی  بشدت مذهبی هم طیف مراجعان این عمل هستن
-   از وضعیتها و طبقات مختلف جامعه چه از لحاظ مادی چه فرهنگی
-   در این زمینه هیچ تحصیلات اکادمیک یا مدارک پزشکی خاصی وجود نداره و صرفا نحوه عمل رو ماما یا پزشک بصورت تجربی یاد گرفته
-   60% زنان اسیائی پرده حلقوی ارتجائی دارن که بسادگی پاره نمیشه و در حین امیزش کش میاد ولی دکتر با معاینه میتونه سائیدگی در لبه های پرده رو تشخیص بده
-   در پارسال محصولی به بازار اومده که کپسول ژلاتینی هست که حاوی ماده رنگ خون هست و 20 دقیقه قبل از نزدیکی با قرار دادن در واژن میتونه خونریزی بکارت در اولین نزدیکی رو ایجاد کنه
-   این عمل نیاز به بیهوشی موضعی داره و معمولا 30 دقیقه تا 45 دقیقه طول میکشه
-   روشهای مختلفی داره در اشخاصی که 1-2 هفته به شب عروسی مونده یک کپسول رنگی رو در پشت محل دوخته شده قرار میدن
-   اگه باقیمانده های پرده وجود داشته باشه اونا رو بهم میدوزن در غیر این صورت دهانه واژن رو بهم میدوزن
-   در دخترانی که امیزش طولانی داشتن .ابتدا ماما میزان گشادشدگی  واژن رو بررسی میکنه و در صورت نیاز باید یک عمل دیگه هم برای تنگتر کردن واژن انجام بده ( که مدت زمان به 1.5 ساعت طول میشکه و هزینه هم بیشتر میشه )
-   عوارض جانبی خاصی نداره و در درصد کمی موقع خونریزی ماهیانه دچار درد میشن . در مورد کسانی که دوختن خود واژن رو انجام دادن ممکنه در اولین تجربه شب عروسی درد بیشتری داشته باشن
-   البته مثل همه عملها احتمال عفونت وجود داره
-   توصیه خاصی بعد از عمل نشده فقط رعایت بهداشت و کار سنگین نکردن تا 24 – یا 48 ساعت پس از عمل
-   بعد از عمل معمولا درد زیادی دختر نداره و میتونه راحت بره خونه
-   اغلب هزینه عمل رو خود پسر یا اشخاصی که پرده رو پاره کردن پرداخت میکنن ( در صورت در دسترس بودن )
-   قیمت عمل هم در هر دکتر و مامائی فرق میکنه ( بر اساس اینکه مطب کجا واقع شده بالای شهره یا پایین شهر ) البته مهارت و تجربه طرف در عمل خیلی مهمه .
-   معمولا یک عمل رسمی و قانونی نیست و پزشکان و ماماها بطور غیر مستقیم حاضر به جواب دادن برای انجام اینکار هستن و بطور معرقی کردن توسط اشخاص دیگه معمولا صورت میگیره
-    در بیشتر موارد انجام گرفتن  این عمل توسط پزشک قانونی  یا دکتر متبحر  کشف و مشخص میشه ( بر خلاف ادعای خود عمل کننده )
-   در روی پرده جاهائی مثل اثر یک زخم خوب شده باقی میمونه
-   از 200 هزار تومان قیمت شروع میشه تا چند میلیون تومان ولی معمولا در حد 400 هزار تومان هم تموم میشه . کسانی هستن که با قیمت خیلی کمتر 70-80 تومان هم اینکارو میکنن ولی اغلب نتایج رضایتبخشی نداره و تابلوعه
-   در مواردی هست که علاوه بر خود عمل یک جراحی پلاستیک یا استفاده از لیزر برای از بین بردن رد و جای زخمها هم انجام میگیره که در اینصورت دیگه پزشک قانونی هم نمیتونه اونو کشف کنه ( زیر 4% میتونه اونو تشخیص بده ) البته قیمت تا 2 میلیون تومان هم میرسه !!!!!
-   اگه دختر بعد از رابطه جنسی تا زمانی حداقل 3 ماه رابطه جنسی نداشته باشه خود ماهیچه های اطراف واژن جمع شده و حالت بکارت میگیره ( پرده ترمیم نمیشه فقط واژن جمع میشه )
-   اغلب هیچ داماد و پسری نمیتونه داشتن یا نداشتن پرده رئ تشخیص بده . مگه از شانس شما طرف متخصص زنان یا پزشک قانونی باشه  . چون دستگاه تناسلی زنان تنوع زیادی داره و از لحاظ شکل و فرم  هر یک از اجزا با هم فرق میکنه  و تشخیص پرده توسط مرد ( حتی کسانی که روابط جنسی زیادی داشتن ممکن نیست )  البته اگه طرف برگه سلامت پرده رو بخواد مشخص میشه .

منبع:
http://www.ofc.ir

 

 

+ نوشته شده در  یکشنبه سیزدهم تیر ۱۳۸۹ساعت 22:56  توسط کتایون  | 

جهنم.........................

 

یک روز می بوسمت!فوقش خدا منو میبره جهنم!

 

فوقش میشم ابلیس!

 

اونوقت تو هم بخاطره این که یک ابلیس تو رو بوسیده

 

جهنمی میشی!

 

جهنم که امدی من اونجا پیدات می کنم!

 

و دور از چشم خدا هر روز میبوسمت!

 

وای چه صفایی پیدا می کند جهنم!

 

 

+ نوشته شده در  یکشنبه سیزدهم تیر ۱۳۸۹ساعت 13:12  توسط کتایون  | 

بوسه یعنی فشار دولب این که گنه نیست چه روز و چه شب

 

بوسه يعني وصله ي شيرين دو لب... 

بوسه يعني مستي از مشروب عشق...  

 

 

بوسه يعني لذت دل دادگي...  

لذت از شب . لذت از ديوانگي...  

 

 

لذت از شب . لذت از ديوانگي...  

بوسه يعني حس خوبه طعم عشق... 

 

 

بوسه يعني آغازي براي ما شدن...  

لحظه ي با دلبري تنها شدن...  

 

 

بوسه سرفصله کتاب عاشقي...  

بوسه رمز وارد دلها شدن...  

 

 

بوسه آتش مي زند بر جسم و جان... 

بوسه يعني عشق من با من بمان... 

 

             

 

 

+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم تیر ۱۳۸۹ساعت 20:35  توسط کتایون  | 

ابداع س.ک.س دو قطبي

 

مرد دوست ندارد هميشه بدون هيچ چشم‌داشتي وقت طولاني‌اي را صرف پيش نوازش شريك جنسي‌اش كند تا او را به ارگاسم برساند . من اين نكته را مي‌دانستم؛ و همين سرانجام باعث شد ايده‌ي سكس دو قطبي را طرح كنم.

اگر مرد علاقه‌ به پيش نوازش هميشگي ندارد، به دليل اهميت ندان به لذت زن نيست،‌ بلكه بنا به شرايطي است كه خود او دارد. تفاوت زماني ميان تحريك‌پذيري مرد با زن در برخي موارد مسئله‌‌ساز است.

مر با توجه به خود و بدون پيش‌نوازش زن ، باعث ايجاد مقاومت در زن مي‌شود. انتظارهاي طولاني نيز مرد را مستأصل مي‌كند. اگر مرد ابتدا ارگاسم داشته باشد، انرژي كافي براي برآوردن نياز زن نخواهد داشت . بنابراين ، در فقدان مطلوبيت ، مرد علاقه به سكس را از دست مي‌دهد ؛ زيرا ديگر حاضر نيست آن زمان طولاني را صرف كند . به او حق هم بايد داد. در انتهاي يك روز كاري پرمشغله ، گاه واقعاً خسته و بي‌حوصله مي‌شود . فكر اين كه بايد تمام آن پيش‌نوازش‌ها را انجام دهد ، به راستي مأيوس كننده و از تحرك اندازنده است .

البته آن طرف قضيه ، براي زن نيز شرايط مشابه‌اي وجود دارد . زن نسبت به سكس سرد مي‌شود، زيرا وقتي مرد مي‌كوشد سريع به او ارگاسم دهد ، مايل نيست با واكنش مثبت نداشتن مرد را مستأصل كند . به اين علت، لذت سكس برايش كاهش مي‌يابد و او علاقه‌اش را از دست مي‌دهد. در واقع، سكس وقتي خوشايند است كه زن خود را ناگزير به برانگيخته شدن فوري نبيند . او هيچگاه به درستي نمي‌داند چقدر طول خواهد كشيد و يا اين بار رخ خواهد داد يا نه .

سكس دو قطبي راه حل مشكل را به دست مي‌دهد و (همان طور كه خواهيد ديد) مزاياي بسيار ديگري نيز دارد. مرد به جاي انتظار كشيدن و احساس حرمان كردن، مي‌تواند ابتدا به كار خود بپردازد و هركاري كه موجب برانگيختنش مي‌شود انجام دهد. سپس وقتي به آستانه‌ي ارگاسم رسيد ، وقتش رسيده متوقف شود و شروع به تحريك همسرش كند . در اين مواقع،‌ همه‌ي پيش‌نوازش‌هايي كه زن نياز دارد به او مي‌دهد تا او ارگاسم را تجربه كند . آنگاه خود نيز به ارگاسم مي‌رسد .

غالباً سكس دو قطبي با تحريك مرد و رشد خواهشش براي رهايي شروع مي‌شود و زن فقط از تحريك مرد و ديدن برانگيختگي او لذت مي‌برد. در اين حالت ، شايد مرد همسرش را در آغوش بگيرد ، ببوسد ، نوازش كند ،‌ عريانش سازد و با اين كارها بيش از پيش برانگيخته‌ شود ؛ ولي زن فقط ممكن است دراز بكشد و از اين كه دلخواه مرد است لذت ببرد و يا ممكن است براي تحريك مرد شروع به نوازشش كند .

زن همانند مرد تحريك نمي‌شود. هدف هم اين نيست. او صرفاً شوهر را تحريك مي‌كند. براي اين منظور نيز مي‌تواند به نوازش يا در آغوش گرفتن مرد بپردازد يا از شيوه‌هاي ديگري استفاده كند. تمام كارها براي ايجاد برانگيختگي در مرد است . در اين زمان ، مرد در حال دريافت كردن و لذت بردن است و زن در حال لذت بخشيدن به اوست .

بعد از حدود پنج دقيقه ،‌ مرد كه به اوج نزديك شده و در مرزهاي ارگاسم به سر مي‌برد ، علامتي به زن مي‌دهد تا از تحريك بيشتر او باز ايستد. اين علامت مي‌تواند صدايي مثل « اوه‌ه‌ه » يا نفسي عميق باشد كه ضمن بازدم مرد به آرامي زن را از فعاليت باز مي‌دارد و موضع خود را عوض مي‌كند . علامت ديگر مرد براي تغيير قطب برداشتن دستان زن است و يا مرد مي‌تواند به كنار تخت بغلتد .

هر يك از اين علائم زن را از آمادگي مرد براي عوض كردن قطب‌ها آگاه مي‌كند . مرد آمادگي يافته تمام لذتي را كه از زن برده به او بدهد. همچنان كه مرد به آهستگي تحريك را شروع مي‌كند ، ‌زن مي‌تواند بياسايد و به لذت بردن و احساس كردن بدن خويش بپردازد. اين را به ياد بسپاريد ، مرد دو تا سه دقيقه براي برانگيخته شدن نياز دارد، اما زن ده برابرش را مي‌خواهد .

مرد دو تا سه دقيقه بيشتر براي برانگيختگي و به ارگاسم رسيدن نياز ندارد ، ولي بايد به خود يادآور شود زن به ده برابر آن، يعني بيست تا سي‌ دقيقه وقت نياز دارد.

عوض كردن قطب‌ها

در دفعات اول، براي مرد متوقف شدن ،‌ عوض كردن قطب‌ها و به مرحله‌ي دوم رفتن بسيار سخت به نظر مي‌رسد. به خصوص ، هنگامي كه در مرحله‌ي اول به مقاربت پرداخته باشند ، ممكن است به شدت تحريك شده باشد. خوشبختانه مرد نسبت به نيازهاي همسرش بسيار حساس است و وقتي حس كند زن براي تحريك شدن و رسيدن به ارگاسم نيازمند خودداري اوست؛ كنترل مورد نياز را بر خود اعمال مي‌كند.

بيولوژي متفاوت زنان و مردان باعث مي‌شود بعد از ارگاسم تجارب متفاوتي داشته باشند. برانگيختگي زن بعد از ارگاسم حفظ مي‌شود و حتي مي‌تواند لذت بيشتري از مقاربت ببرد. در اين حالت ،‌ هورمون‌هاي لذت‌بخش زن در سطح بالايي باقي مي‌مانند. مرد اين گونه نيست. او بلافاصله بعد از ارگاسم برانگيختگي‌اش را از دست مي‌دهد و هورمون‌هاي لذت ‌بخشش بي‌درنگ پراكنده و ناپديد مي‌شوند. وقتي مرد كارش تمام شد،‌ تمام شده است .

اكنون بهتر مي‌توانيد بفهميد چرا تقدم ارگاسم زن بر مرد اهميت دارد. اگر مرد ابتدا ارگاسم داشته باشد، ديگر انرژي‌اي برايش باقي نمي‌ماند تا زن را سيراب كند؛ اما زن پس از ارگاسم داشتن ، چون همچنان برانگيخته است،‌ هم به مرد ارگاسمش را مي‌دهد و هم خود از ادامه يافتن مقاربت ، لذت بيشتري مي‌برد.

 

 

+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم تیر ۱۳۸۹ساعت 14:25  توسط کتایون  | 

"شب رویایی"

 

نمیخوام شب بره٬صبح و سحر شه!

 

می خوام آفتاب از امشب بی خبر شه!

 

می خوام این لحظه به یادم بمونه!

 

دلم از یه شب بی غم بخونه!

 

چقد زیبا شده تحویل این دم!

 

تو آدم منو من عشق حوا!

 

لبالب از گل و لبخند و فانوس!

 

شروع زندگی٬پایان کابوس!

 

 

 

تن رویا٬تن ابریشم دل!

 

عجب رویایی این جشن و محفل!

 

چه پر نور و چه پر برق و تماشاست!

 

چه خوش مشرب شده این آب و این گل!

 

 

 

سکوت این همهمه لبریز شور!

 

بساط یک شب رویایی جور!

 

تو مرز بودن و شوقی دوباره!

 

منو عشق تو و برق ستاره!

 

بخون از عشق بی حد یه دریا!

 

بیا دستی بکش رو مرز دریا!

 

بمون تا غم بشوره این قبیله!

 

 

 

تن رویا٬تن ابریشم دل!

 

عجب رویایی این جشن و محفل!

 

چه پر نور و چه پر برق و تماشاست!

 

چه خوش مشرب شده این آب و این گل!

 

 

 

 

 

+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم تیر ۱۳۸۹ساعت 13:45  توسط کتایون  | 

تو

 

شربت نوش چشماتون

 

آباد بمونه باغتون!

 

گل بانوی ترانه هام خوشم به روی ماهتون!

 

تو آیینه کاریه بهار نقش شما فراوونه!

 

انگاری تو عطر گلا پیرهنتون جا می مونه!

 

قول و غزل پریشونه وقتی لباتون می خونه!

 

تو رنگ ناب چشمتون گنبد گیتی پنهونه!

 

چشم و چراغ ماهی تو                    سبزی و نور باغی تو!

تو شب بی ستاره هم                      صلات ظهر داغی تو!

 

ضیافت ستاره ها بی تو تماشا نداره!

 

آخ!که گل اقاقیا هم جلوی تو کم میاره!

 

تو فصل گردش زمین مژده ی روزگار شدی!

 

نو بهارو میخوام چیکار وقتیکه با ما یار شدی!

 

تو آسمون حنجره نهایت صدامی تو!

 

نگین انگشتر و مردمک چشامی تو!

 

چشم و چراغ ماهی تو سبزی و نور باغی تو!

 

تو شب بی ستاره هم صلات ظهر داغی تو!

 

 

 

+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم تیر ۱۳۸۹ساعت 0:3  توسط کتایون  | 

عشق و رابطه

 

                           

 

ارتباط جنسی آنقدر قدرتمند است که حتی رییس جمهورها هم ممکن است زندگی خود را به

خاطر آن به خطر بیندازند.

ارتباط میان ارتباط جنسی و عشق آنطوری نیست که همیشه به نظر می رسد، بلکه میتواند

بسیار خطرناک تر از این حرف ها باشد.

ارتباط جنسی گاهی اوقات قدرتمند، ضعیف، پر حرارت، غیر صمیمانه، بخشش آمیز و یا حتی

غیر قابل بخشش است. زمانی که احساسات شما به اوج خود می رسد ممکن است غیر قابل

کنترل شوند و برقراری رابطه جنسی در نظرتان مانند میوه ممنوعه جلوه کند. رابطه جنسی

راه طبیعی حتمی ساختن بقای نسل بشر می باشد. از همان آغاز کودکی گویی وارد یک

مسابقه می شویم و باید از قوانینی که خداوند برایمان وضع نموده، پیروی کنیم. گاهی اوقات

باید بگوییم "بله" و در مواقعی " نه." کم کم لایه های گناه بر روی شانه های بی گناه

جوانیمان سنگین و سنگین تر شده و به سبب آن به درک و احساس، دست پیدا می کنیم و

می فهمیم که چگونه باید زندگی کنیم. به رابطه جنسی می توان به عنوان نوعی رابطه

رهبریت نگاه کرد. هورمون هایی در بدنمان ترشح می شود که به واسطه آن نیاز داریم به

رضایت جنسی دست پیدا کنیم. ممکن است این امر باعث نامیدی و ناکامی نیز بشود.

محرماتی وجود دارند که ما باید از انجام آنها پرهیز کنیم. شهوات جنسی یکمرتبه انسان را از

خود بی خود می کند و لحظه ای دیگر هیچ اثری از آنها وجود نخواهد داشت. برخی از گناهان

هیچ گاه قابل بخشش نیستند. بعضی از افراد نیز هستند که هیچ گاه دست از گناهان خود بر

نمیدارند. نیازهای جنسی باعث تحریک انسان شده و این امر به صورت فرایند مکرری در تمام

طول عمر انسان ادامه پیدا خواهد کرد. عده ای از افراد طوری زندگی می کنند که تا آخر عمر

خود از خوشی برقراری رابطه جنسی لذت می برند. آنها افراد خوش شانسی هستند...البته

همه ما باید اینطور باشیم. ارتباط جنسی یعنی زندگی...طعم خوش زندگی. زندگی که باید با

دیگرن تقسیم شود، زندگی که باید آنرا برای خود خلق کنید.

 

 

درست نیست که پس از آغاز رابطه، خیلی سریع با طرف خود ارتباط جنسی داشته باشید.

این کار ممکن است شما را به جایی بکشاند که خودتان اصلا دوست نداشته باشید. برقراری

رابطه جنسی تا پیش از ازدواج کاری اشتباه بوده و شما را ملزم به قبول برخی تعهدات می

کند. عده زیادی از مردم دوست ندارند فقط به خاطر سرگرمی و تفریح ارتباط جنسی داشته

باشند. ارتباط جنسی یک عمل کاملا شخصی می باشد که معمولا از روی تصادف و اتفاق روی

نمی دهد... و نباید هم اینچنین باشد. بهترین کار این است که به اخلاقیات، اصول و ارزش های

خود پایبند باشید. هیچ گاه این موارد را به خاطر دستگرمی زیر پا نگذارید.

این روزها بسیاری از جوانان و نوجوانان اظهار می دارند که رابطه جنسی برقرار نموده اند و

بعد اعلام می کنند که از انجام این کار به شدت پشیمان شده اند. هم از عملی که انجام داده

اند پشیمان می شوند و هم در رابطه شان شکست خورده و ناکام میمانند. آنها فکر می کنند

که طرف مقابل به آنها خیانت کرده و کاملا سردرگم میشوند. چقدر خجالت آور است که بهترین

دوران زندگی با یک چنین ناکامی ها و نا امیدی هایی سپری شود. بدترین نوع پشیمانی زمانی

به فرد دست می دهد که او باردار شود و هیچ کس نباشد تا وی را از نظر روحی و عاطفی

حمایت کند...این فاجعه برای هزاران نفر در طول سال اتفاق می افتد.

ارتباط جنسی چیز بدی نیست، اما اگر ارتباط نادرست برقرار شود، معمولا شما را از تشکیل

زندگی سالم زناشویی و صاحب فرزند شدن، باز می دارد. به مجرد اینکه ارتباط جنسی در یک

رابطه باب شود، درصد بسیار زیادی از کنترل افراد بر روی مسائل فیزیکی معطوف میشود و

ذهن به طور ناخوداگاه عمل می کند. ما احساسی که در آن لحظه پیدا میکنیم را دوست داریم

و شاید به طور نادرست تصور کنیم که طرف مقابل را نیز دوست می داریم. برای یک مدت زمان

کوتاه این حس با شما همراه است، اما به مرور زمان اهمیت و ارزش خود را در نظر شما از

دست می دهد. درست است که هورمون های زیادی وظیفه کنترل شهوت شما را به عهده

دارند اما هورمون های دیگری نیز هستند که احساسات و عواطف شما را کنترل می کنند و

تعدادشان خیلی بیشتر از دسته اول است، به علاوه خیلی عمیقتر و متفاوت تر عمل می کنند.

یک زندگی مشترک هیچ گاه نمی تواند تنها بر اساس برقراری رابطه جنسی استوار بماند.

برای باقی ماندن  در کنار هم، زوجین نیازمند پیوند روحی، روانی و احساسی هستتند.

رابطه جنسی یکی از اجزای جدی و پیچیده زندگی هر شخص است. باید از روی رضایت

طرفین باشد و برای هر دو نفر از روی صمیمیت و شادی صورت پذیرد. ارتباط جنسی های

اتفاقی و غیر قابل منتظره نه تنها به دلیل شیوع ایدز و سایر بیماری های آمیزشی، خطرناک

محسوب می شوند؛ بلکه این امکان نیر وجود دارد که فرد مجبور شود به یک ازدواج ناخواسته

با شخصی که هیچ سنخیتی با او ندارد تن دهد.

 

 

+ نوشته شده در  جمعه یازدهم تیر ۱۳۸۹ساعت 23:53  توسط کتایون  | 

آغوش عشق

 

صداي مرغان دريايي

نور بر بالهايشان سوار

امواج خروشان در بهار

وبازي دلفين ها بر امواج آبي

من وتو به تماشاي افق

در انتهاي پيوند دريا به آسمان

سوار بر امواج تمام آرزوهايمان

نزديك ونزديكتر خواسته هايمان

بوسه ي امواج بر ساحل اميد

نسيم دريا وزيبايي موهايت

وچشمانت كه زيباي تمام رنگهاست

من محو تماشاي تو

حرير لباست رقصان بر اندامت

زيباترين لحظه ي ديدن من

گرمي دستان نيازم

ودست محبت توبه من

بهترين هديه دردستان من است

ماسه هاي نرم زير گامهايمان

كلبه ي عشق در انتظارمان

همه ي وجودمان در كلبه ي عشق

به تماشاي غروب فراق

وصل را در آغوش مي فشارد...

 

 

سعيد مطوري/شمع شبستان

از دفتر شور عشق

11/11/87

 

 

                   

 

 

 

+ نوشته شده در  جمعه یازدهم تیر ۱۳۸۹ساعت 23:24  توسط کتایون  | 

آموزش حالات مختلف بوسه

 

در این قسمت من دیگه نمیدونم شما زن و شوهرید٬دوستید یا هر چیز دیگه

 

 

بوسیدن به روش های مختلف و بوسه از قسمتهای مختلف همسر حس و حال وصف نکردنی

دارد .به حالت های مختلف و چگونگی بوسیدن توجه کنید . در حالت ها و موقعیت های مختلف

می توانید یکی از انواع این بوسه را انتخاب و به کار بگیرید :1 ساده ترین نوع بوسیدن ،

بوسه از گونه می باشد .دستهایتان را روی شانه همسر خود قراردهید سپس با متانت لبهایتان

را به گونه همسرتان تماس دهید و آهسته او را ببوسید.2- در لحظات عاشقانه خود می توانید

در روبروی همدیگر و به فاصله کمتر از یک نفس قرار بگیرید و سپسپلکهایتان را در مقابل

همسر خود باز کنید و ببندید.اگر شما اینکار را صحیح انجام دهید احساس بال زدن دونفره شما

در قلبهایتان یکی خواهد شد.3 - نرمه گوش رابچشید و آهسته مک بزنید .از مک زدن با صدای

بلند خودداری شودچون گوشها حساس به صدای بلند هستند. و در آخر نرمه ی گوش را

ببوسید .4 - در یک حالت صورت خود را به اندازه کمتر از یک نفس به همسرتان نزدیک کنید و

سپس بینی های خودرا به یکدیگر بمالید.5 صورت همسرتان را با دستان گرمخود بگیرید و به

آرامی صورت یار خود را به طرفی که می خواهید ببوسید حرکت دهیدسپس بطور آهسته

بوسه خود را بطرف چشمان طرف مقابل خود سوق دهیدویک بوسه محبت آمیز از قسمت

بالای چشمان بسته شده بگیرید.6 - هنگامی که شریک زندگیتان در حال استراحت با چشمان

بسته می باشد خیلی خیلی محترمانه بوسه ای از قسمت بالایی پلکها یا پیشانی او

بگیرید.بوسه از پیشانی به همسرتان می تواند آرامش ببخشد بنابراین در بیداری هم از این

بوسه استفاده نمایید .7 هنگام انجام آمیزش جنسی انگشتان همسرتان را آهسته و با لذت

مک بزنید و ببوسید.این عمل می تواند خیلی تحریک کننده و لذت بخش باشد. همینطور

بوسیدن پاها هم همین حس را خواهد داشت .8 - یک بوسه شوخی آمیز و تحریک کننده

هنگام آمیزش جنسی : برای اینکار یک تکه یخ کوچک را با دهان خود بگیرید وبر روی پاها ، کمر

و سایر قسمتهایی که برای همسرتان لذتبخش می باشد بمالید . همینطور یک تکه یخ را در

دهان خود قرار دهید و سپس همسرتان را ببوسید . در این حالت یخ را در دهان خود حرکت

دهید .  9 - در حالتی دیگر شما می توانید یک تکه میوه آبدار و نرم را با لب های خود بگیرید و

همسرتان میوه را بخورد و در ادامه از لب های یکدیگر بوسه بگیرید .10 - دست همسرتان را

به آرامی تا پیش لبهایتان بالا بیاوریدسپس به آهستگی با لب خود پشت دست همسرتان را

لمس کنید و سپس با عشق و احترام دست وی را ببوسید .11 بر روی کمر یا شکم همسر

خود می توانید کلمه ای را به صورت بوسه وار بنویسید .12 - اندکی قبل از بوسیدن زبان خود

را برروی لبهای همسر خود حرکت دهید و لب بالا یا پایین هم فرقی نمی کند و این بستگی به

موقعیت لبهای شما دارد.13 - از پشت عشقتان را در آغوش بگیریدو قسمت بالای شانه را

ببوسیداین بوسه یه حالت محبت آمیز ایجاد می کند.

 

 

14 - همسرتان را در حالتی که وی نشسته می باشد و شما در بالای سر او قرار دارید را می

توانید از لبهایش را ببوسید .15 - در اینحالت شما می توانید از پایین گردن شروع به بوسیدن

نمایید تا به لب های همسرتان برسید و دست آخر لب هایش را ببوسید .

 

 

۱6 یک نوع بوسه که می تواند می تواند مناسب لحضه های جنسی باشد این است که شما

در حال بوسیدن همسرتان شروع به خوردن یا همان گاز گرفتن ریزه از لب هایش کنید .این

عمل باید خیلی با دقت باشد . مراقب باشید که گاز گرفتن شدید نباشدتا باعث صدمه به

همسرتان شود.اگر این کار را بدرستی انجام دهید احساس شگفت آوری در شما ایجاد خواهد

شد.17 شما می توانید از نوشیدنی یا طعمی که همسرتان دوست دارد بر لبان خود بمالید و

سپس اجازه دهید تا وی زبانش را بر روی لبهای شما بمالد و بعد لبهای یکدیگر را ببسوید .شما

با بوسه از هر قسمت بدن همسرتان علاوه بر این باعث لذت عاطفی و جنسی در وی می

شوید ، می توانید علاقه و احترام خود را به همسرتان نیز نشان دهید . بوسه در روابط عاطفی

باعث زیباتر و عاشقانه تر شدن و هنگام روابط جنسی باعث می شود که لذت بیشتری به این

روابط بدهد.

 

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه نهم تیر ۱۳۸۹ساعت 22:47  توسط کتایون  | 

about kiss

 

بوسیدن لمس لب جایی دیگر را است که معمولاً برای ابراز محبت، نشان دادن احترام و یا به عنوان سلام و خداحافظی استفاده می‌شود. بوسیدن می‌تواند برای نشان دادن روابط احساسی و یا جنسی استفاده گردد. بوسه به طور کلی یکی از رایج‌ترین روش‌های ابراز عشق و محبت است.

بوس و ماچ لغات دیگری هستند که برای این رفتار به‌کار می‌روند.

 

 

                                  اینم نقاشی بوسه اثر مشهور فرانسیسکو هایز

         پرونده:Francesco Hayez 008.jpg

 

 

                                                 بوسه اثر گوستاو کلیمت

پرونده:Gustav Klimt 016.jpg

 

 

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه نهم تیر ۱۳۸۹ساعت 22:26  توسط کتایون  | 

kisssssss

 

یعنی میشه که ما دو تا یه روزی به هم برسیم؟

مهم فقط رسیدنه ، حتی اگه کم برسیم

 یعنی میشه خوشی بیاد دور ما توری بکشه؟

کاشکی بدونم چقـَدَرباید مکافات بکشم

 یعنی میشه که شونه هات فقط پناه من باشه؟

چرا تا حالا نشده ، شاید گناه من باشه

 یعنی میشه که دستامون با هم مثه یه رشته شه؟

 یعنی میشه با هم واسه خوشبختی زحمت بکشیم؟

یه خواب راحت بکنیم ، یه آه راحت بکشیم

یعنی میشه با هم باشیم من و خدامون و خودت؟

درست مثه تولدم ، درست مثه تولدت

 یعنی میشه که جای من فقط روی چشات باشه؟

تکیه کلام تو بازم ، من میمیرم برات باشه؟

 یعنی میشه فقط یه بار خدا به ما نگا کنه؟

میگی نمیشه ولی من ، همش میگم خدا کنه

 یعنی میشه تو دفترش یه لحظه اسم ما باشه؟

یه چیزی بشکنه فقط  ، اونم طلسم ما باشه

 

 

 

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه نهم تیر ۱۳۸۹ساعت 22:19  توسط کتایون  |